Podzimní prázdniny 2023

 

PODZIMNÍ TÁBOR

25.10. - 29.10.2023

(1 VOLNÉ MÍSTO )

Příjezd středa od 17.00 - 18.00 hod.

Odjezd neděle mezi 16.00- 17.00 hod.

CENA: 3.600,-

Přijímáme náhradníky, v případě nemoci, voláme a doplňujeme :-)

Tábory a pobyty pořádáme v naší stáji od r.2010. Letos jsme podruhé pro Vás naplánovali i tábor podzinmí v počtu 5 ti dní. Děti se mohou těšit na zajímavý program, nové kamarády a prima vedoucí. Děti jsou ubytováni v pokojích s palandami v areálu naší stáje. K dispozici mají společenskou místnost - jídelnu, venkovní pergolu, sociální zázemí, hřiště s trampolínou ...Koníky mají přímo v areálu, nemusí děti  tedy za nimi někam docházet, jako to bývá  na více táborech. S koňmi jsou tedy prakticky po celý den smiley.

Strava je 5x denně, zajištěn neomezený pitný režim.

Hlásí se k nám především dívky, chlapce nebereme - nemáme pro ně zázemí :-( !!!!

Věková hranice dětí je 7-18 let.

Maximální kapacita jednoho turnusu je 10 dětí, abychom pro Vaše dítě zajistili individuální přístup.

Co děti na táboře čeká? :

Ježdění na koních na jízdárně i v terénu je pod vedením několika instruktorů. Děti se zapojí i do běžně práce kolem koní jako je: krmení a péče o koně, kydání přístřešků, vodění koní na pastvu…. Naučí se základy jízdy na koni, základy přirozené komunikace s koňmi atd. Budou se starat i o zvířátka ze ZOOkoutku (klokan, lamy, miniprasátko, ovce, kozy, chov zakrslých králíčků, drůbež...) Dále je čeká, jako na běžných táborech např. míčové hry, hry v přírodě, možná i bobřík odvahy,návštěva památek našeho okolí v doprovodu koní...

Pokud máte zájem přihlásit své dítě na náš tábor, emailem na adresu: stajrehlovice@seznam.cz zašlete jméno, příjmení, adresu a datum narození dítěte. Na základě toho Vám obratem zašleme emailem přihlášku, kterou si vytisknete. Po té ji zašlete vyplněnou a v originále podepsanou na adresu stáje:

Spolek farmy Řehlovice,

Řehlovice 147,

Řehlovice, 403 13

můžete ji dovézt osobně , nebo i zaslat naskenovanou na email stáje.

Po přijetí přihlášky Vás budeme ihned informovat místo vám rezervujeme po dobu, než dorazí záloha 1500 Kč. Můžete uhradit i celou částku. Případně je potřebné ve stejné lhůtě poslat podklady k fakturaci pro Vašeho zaměstnavatele. Po doražení zálohy  Vás budeme emailem informovat . Pokud se tak nestane, místo nabídneme dalšímu zájemci.

Zbytek platby  je možno doplatit do konce září nejpozději!!!

Platba převodem na účet č.: 296869425/0300, variabilní symbol:rodné č.dítěte,

do zprávy: Jméno dítěte+podz.pobyt

nebo hotově (bude samozřejmě vystaven doklad o zaplacení)

 

 

aktualizováno: 22.05.2024 21:48:38