ZOO koutek

 

ZOO koutek VE STÁJI

OTEVŘEN

I PRO VEŘEJNOST

Nově otevřený dětský ZOO koutek, kde si děti mohou prohlédnout různá hospodářská zvířátka a ve výběhu si je pohladit či po domluvě i nakrmit :-).

 

Obyvatelé ZOO koutku jsou převážně domácí zvířata:

králíci( několik druhů zakrslých plemen), morčata, drůbež (slepice, husy, kachny pižmovky, kachny Indický běžci, křepelky), Göttingenské miniprasátko, holandské kozy, kamerunské ovečky, lama, klokan.

 

Vstup je možný každý den od 9.00 – 17.00 hodin-dle dohody. Přijímáme i dobroty pro zvířátka (NEKRMIT !!!! bez doprovodu personálu a mimo doby krmení)

Jakmile uvidíte někoho ve stáji, můžete kdykoliv vstoupit do areálu stáje. Zvířata potkáte buď v jejich ohrádkách, nebo bývají často puštěny po celém areálu stáje. Proto prosíme o zavírání hlavní brány areálu stáje. Také prosíme návštěvníky o slušné chování k našim zvířátkům a upozorňujeme !!!!! že vstupujete mezi zvířata na vlastní nebezbečí.

 

Jsme rádi za jakýkoliv pamlsek pro obyvatele ZOO koutku, přijímáme krmení ( suché pečivo, jablka, mrkev, jakékoliv zbytky z kuchyně pro mini prasátko...)

Nabízíme i možnost,,adopce´´zvířete na 1 rok s umístěním Vaší reklamy na ubikaci ,,adoptovaného´´ zvířete a na našich webových stránkách www.stajrehlovice.websnadno.cz.

 

Je zakázán vstup se psy !!!!!!          

          

                   

              

 

 

 

 

aktualizováno: 19.07.2024 19:35:39