Výlety pro MŠ‚ ZŠ‚ skupiny

Akce - výlety pro MŠ, ZŠ, Dětské domovy:

 

Děti u nás mají šanci se poutavou a naučnou formou seznámit s životem kolem koní a se vším co obnáší každodenní péče o koně. Máme zde na pomazlení i ovečky, holandské kozy smiley. V nově založeném ZOO koutku uvidíte také mini prasátka, lamu, klokana, vodní drůbež - běžce indické, kachny pižmové, slepice několik druhů, holuby a několik druhů zakrslých králíku.

Pro děti je připravena teorie o koních, kterou ihned zažijí v praxi . Naučí se koně čistit, sedlat, uzdit a základní zacházení (vodění, uvazování,péči o jeho zdraví .....) Nakonec se samozřejmě i povozí.  Celá prohlídka probíhá za doprovodu zkušeného lektora, který je připraven zodpovědět na všechny zvídavé dotazy. Pro děti  je připraveno občerstvení ve formě :opékání vuřtů v areálu stáje a dostatek tekutin (šťáva, čaj...). Doporučujeme oblečení vhodné do přírody a prostředí stáje. Vše se odehrává v uzavřeném areálu stáje laugh.

Exkurzi samozřejmě vždy přizpůsobíme Vaším požadavkům, např. v případě nejmenších dětí lze zcela vynechat práci kolem koní, mohou si pouze vyslechnout stručné povídání o koních a jít se povozit.

Uvedené ceny jsou tedy pouze orientační, mohou se měnit v závislosti na Vašich požadavcích.

    Varianta A: vsupné, jízda na koních na jízdárně (vhodné pro MŠ)

cena :50,-Kč/ osobu + (příplatek - počet koní pro jízdu na koni)

Varianta B: vstupné, 30 minut práce ve stáji, teoretická část, příprava koní k jízdě, jízda na koních na jízdárně, cena: 80,- Kč/ osobu + (příplatek - počet koní pro jízdu na koni)

Varianta C: vstupné teorie o koních, příprava koní, procházka po stadických památkách v dopro-

vodu koní, historický výklad, cena: 200,-Kč/ osobu + (příplatek - počet koní pro jízdu na koni)

Příplatky:

Počet koní pro jízdu na koni je dle dohody- cena 400,- Kč/ 1 koně na hodinu

Doprovod s výkladem o zvířatech ze zoo koutku - 200,- Kč

Ukázka kozí drezury a kontakt s vystupujícím zvířetem - 60,- Kč/dítě

V případě ukončení akce táborákem účtujeme 250,-Kč za využití táborákového vybavení a dřeva. Při zájmu o zajištění veškerého občerstvení (vuřty, hořčice, kečup, pečivo, nápoj, tácky, kelímky…) cena: 60,-Kč/ na osobu.

​V nepříznivém počasí se vše odehrává ve vnitřních prostorách stáje oheň- vuřty , jízda na koni na osvětlené hale...smiley

  

 

 

 

Objednávejte termíny výletu předem 1-2 týdny na tel., nebo emailu stáje.

  

 

 

Více foto na www.stajrehlovice.rajce.net

aktualizováno: 22.05.2024 21:48:38