Jezdecký klub od 13- ti let až neomezeně

Jezdecký klub

 

Přijímáme členy do klubu od 13 let a výše se kušenostmi s koňmi

1 VOLNÉ  MÍSTO

 
 
CENA: 1.500,-Kč/měs.
Docházka členů je podle možností (i 7x týdně smiley ), minimálně 2x-3x týdně. Počet jízd na koni není určena, ta se odvíjí dle pravidelné docházky a veškeré pomoci s pracema kolem farmy a pomocí při různých akcích stáje. O víkendech, prázdninách a dovolených nabízíme možnost přespání. V období letním stan a v zimním v pokojích s palandami na hale. (vše dle dohody)

Proč  nepřijímáme do tohoto klubu členy mladší 13 ti let?
 Je třeba poznamenat, že členové jezdeckého oddílu zajišťují (dle svých schopností a zkušeností) základní potřeby chodu stáje, kde jsou ustájeni koně soukromé a patřící jezdeckému klubu. Jedná se často o fyzicky náročné aktivity, které by byly pro členy mladší 11ti let velmi obtížné.

V rámci klubu stávající členové pomáhají s běžným provozem stáje za každého počasí. Naučí se bez problémů pohybovat  v bezprostřední blízkosti koní a zvířat zoo koutku, základní komunikaci s koněm, zásady bezpečnosti při ošetřování koní a samozřejmě také samotnému ošetřování (čištění, zvedání nohou, sedlání,uzdění, péči o sedlový materiál) a mnoho dalšího. Vše se samozřejmě, hlavně zpočátku, děje pod dohledem majitelky stáje a starších zkušených členů jezdeckého klubu.  Záleží nám totiž nejen na Vaší samostatnosti a dobrého pocitu z blízkosti koní a jiných zvířat, ale také na spokojenosti všech zvířat.

Jezdecký výcvik probíhá na ohrazené travnaté či pískové jízdárně (se skokovým materiálem),v nepříznivém počasí na hale-osvětlená a pokročilí jezdci mohou vyrazit i na vyjížďky do terénu. Nemějte strach, že budete mít málo možností k jízdě! Ukážeme Vám, že jezdecký výcvik se dá zvládnout v klidu a pohodě při lekcích, které ušijeme na míru přímo Vašim tělesných schopnostem a odvaze! Můžete se pak třeba připojit k výjezdům na různé akce. Na Hubertových jízdách, hobby závodech, nebo našich akcích tak můžete prokázat své dovednosti!

Přivítáme  děti i dospělé, kteří mají zájem být součástí našeho kolektivu. Kůň je především velká zodpovědnost a spousta práce .,..na druhou stranu ale také  plno lásky, zábavy a stále nových zážitků.

K dispozici máme malou, ale útulnou klubovnu a kuchyňku s veškerým vybavením : varnou konvicí, mikrovlnou troubou a samozřejmě potřebné nádobí na kávu, čaj, či polévku, WC, sprcha, venkovní pergolu, ohniště ...

 

Rádi byste chtěli začít a není Vám ještě 18 let? Nevadí! rodiče vyplní přihlášku, můžou se klidně přijet i podívat a dohodnout vše osobně. Potřebujete hlavně pohodlné oblečení k práci ve stáji a kolem koní a na jezdecký výcvik alespoň základní ochranné pomůcky (jezd.přilba, vhodná jezdecká obuv  příp. chaps, dobrá je i ochranná jezdecká vesta).Některé přilby tu máme na vypůjčení :-)

 

 Chcete přijít mezi nás?....Těšíme se!..

  •  
aktualizováno: 19.07.2024 19:35:39